chrisfox - 17.04.2012 14:21:01

To nie jest komercyjny portal z ogłoszeniami, ale człowieka w potrzebie - w dodatku naszego człowieka - trzeba wesprzeć. Poniżej anons, gdybyście kogoś potrzebującego gdzieś pod ręką mieli, dajcie mu znać.


Mam od 1 maja wolny pokój do wynajęcia. Jeżeli ktoś z Waszych znajomych szuka pokoju, prosiłbym o przekazanie mu informacji (w bonusie jest możliwość korzystania z mojej biblioteczki historyczno-wojskowej, nie tylko dotyczącej XX wieku i moim zdaniem super dobrze zaopatrzonej w dziedzinie atlasów historycznych, słowników, leksykonów, encyklopedii itp. oraz oczywiście armii niemieckiej 1918-1945)

Pokój jest samodzielny i umeblowany (łóżko, biurko, bardzo duża szafa, mniejsza szafka oraz telewizor), we w pełni wyposażonym mieszkaniu 3 pokojowym, z odrębną kuchnią (z piecykiem, mikrofalą itd.), łazienką (oczywiście jest pralka) i osobnym WC. W drugim pokoju oczywiście mieszkam ja, a trzeci pokój jest wstępnie zarezerwowany - dla znajomego historyka wojskowości z Poznania, jeśli tylko odpowiedzą mu iż dostanie pracę w Warszawie - może się więc zdarzyć iż będzie też do wynajęcia na identycznych warunkach (tyle że bez telewizora).

POŁOŻENIE:
Na granicy Pragi Północ i Targówka - 2 przystanki za Rondem Żaba w stronę Bródna - przystanek "Pożarowa". Ok. 50 metrów od przystanku tramwajowego (Tramwaje: 1, 4, 26, 28), dojazd do metra Dworzec Gdański w 11 minut, do Starego Miasta w 14 minut, a do metra Ratusz w 16. Na główny kampus UW da się dotrzeć jak dobrze pójdzie nawet w 20 minut, a "standardowo" w 25 minut, a np. na Dworzec Centralny ok. 25 minut. Tramwaje jeżdżą bardzo często (zwłaszcza w godzinach szczytu, praktycznie co ok. 3 minuty jest któryś z tramwajów) więc nie trzeba długo czekać na przystanku.
Na tym samym przystanku zatrzymują się też nocne autobusy N14 i N64.

CENA:
700 złotych plus prąd i internet (łącznie 40 zł na miesiąc)
Kaucja (zwrotna oczywiście) 700 złotych.

KONTAKT:
mail: krzysztoffudalej@wp.pl; tel. 691995655 (można dzwonić o każdej rozsądnej porze - powiedzmy 9:00-22:00 - jeżeli nie będę mógł odebrać napiszcie SMSa z informacją o co chodzi to oddzwonię)

Pozdrawiam
Krzysiek Fudalej