chrisfox - 31.10.2017 19:14:08

W tę sobotę zmierzymy się z czymś, co nazwano Szlakiem Sąsiedzkim. Ot, miejscowi (i nie tylko miejscowi) aktywiści ustawili sobie kilka tablic, opowiadających krótko o dziejach osiedla. Spotykamy się w Cafe Sąsiad przy ks. Ziemowita 16 o godzinie 13.00 - https://www.facebook.com/events/702137746648486 Spacer będzie raczej niedługi - może jakieś 1,5 godziny.

Z kolei 18 listopada, mamy w planie wersję maksymalną - jakieś trzy godziny, od Utraty niemal po Radzymińską. Czy można tyle czasu spędzić ciekawie na Fabrycznym? Można. Oficjalne wydarzenie jeszcze nie zostało opublikowane, prywatnie mogę napisać: godzina 11.00, przystanek ZTM Rzeczna 03, przy rondzie Rozwadowskiego/Rzeczna/Ziemowita. Tak mi się zdaje, to będzie raczej ciekawe ;)

Gdyby ktoś chciał coś sfotografować, istnieje możliwość, że takie zdjęcie może później zostać gdzieś na Fabrycznym wyeksponowane w dość przyzwoitym formacie. Wydrukujemy na piance i powiesimy, wernisaż wystawy w grudniu (zresztą połączony z pysznym poczęstunkiem). Sława za darmochę? I owszem, czasem się trafia taka okazja ;) Jak to kiedyś mówiono: koniec i bomba (a kto nie skorzystał, ten trąba ;)).