Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#1 23.08.2010 17:59:03

tylda

Użytkownik

Zarejestrowany: 22.08.2010
Posty: 2

Witam Wszystkich....

Witam wszystkich „domowników” tego forum.
Na stronę trafiłem przypadkiem i…….  i wertuję ją od trzech dni.
Jestem pod wrażeniem wkładu pracy, jaki konieczny był do stworzenia tego miejsca, jak również wiedzy, fachowości, systematyczności autorów.
Niesamowite!
Co mnie tu przyniosło? 
Jestem swojego rodzaju „banitą”, którego cała, kiedyś wielka, wielopokoleniowa, rodzina, „po kądzieli”, pochodzi z Warszawy.
W wyniku wojny rodzina podzieliła los miasta, a niedobitki rozpierzchły się na wszystkie świata strony.  Pozostały tylko wspomnienia i
opowieści tych którzy to przeżyli. A jest ich, siłą rzeczy, coraz mniej.
Trochę mi niezręcznie pakować się na to Forum, bo nie dysponuję niczym, co mogło by posłużyć jako wkład własny.
Wiedzą nie zabłysnę, na spacer się z Wami nie wybiorę, archiwa rodowe spłonęły w Powstaniu. Mało tego, łapie się na tym, że chcę je, (archiwa)
choć częściowo, odtworzyć, przy pomocy tej strony.
Przez te parę  dni  myszkowania zdołałem zaopatrzyć się w parę interesujących fotek i jestem przekonany, że z czasem, znajdę jeszcze niejedną.
Dziękuję za stworzenie i udostępnienie tego Miejsca.

Offline

 

#2 23.08.2010 18:05:28

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11926
WWW

Re: Witam Wszystkich....

To ja dziękuję, za przyjście do nas. Nie oczekujemy od każdego ogromnego wkładu pracy - to forum powstało także po to, aby poszukujący mieli szansę coś czasem tu znaleźć. Gdybyśmy w jakikolwiek sposób mogli okazać się pomocni... Zawsze do usług. Serdecznie witam i życzę wielu ciekawych odkryć.


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora