Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka                                   Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka                            

Apel – pomóżmy rodzinie Temlerów w poszukiwaniu pamiątek


Sport Beauty Moda Moda 2 Moda 3

#1 21.10.2010 19:48:18

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11805
WWW

Witamy i zapraszamy

Stowarzyszenie Obrony Pozostałości Warszawy "Kolejka Marecka", w ramach medialnego patronatu nad Konferencją, udostępnia uczestnikom Konferencji i osobom zainteresowanym odrębny dział naszego forum. Będą tu zamieszczane informacje organizacyjne, materiały konferencyjne, można będzie pytać, dyskutować... Serdecznie zapraszamy.

Dział jest ogólnodostępny, pisanie tu nie wymaga rejestracji na forum.

Tuż obok, znajduje się miejsce przeznaczone wyłącznie na publikację materiałów Konferencji: http://www.kolejkamarecka.pun.pl/viewforum.php?id=44


Jeszcze w kwestii technicznej. Od tak dawna posługuję się forum, że wszystko wydaje mi się oczywiste - a wcale nie musi być aż tak jasne dla każdego, kto tu zajrzy. Niniejszy wątek - z przyczyn porządkowych, aby nam się nie rozrósł do jakichś monstrualnych rozmiarów i zachował jedność treści - jest zamknięty, tu się niczego nie dopisze. Natomiast przy prawej krawędzi ekranu (w poprzednim widoku - takim, jaki ukazuje się przed otwarciem informacji), znajdziemy odnośnik "Nowy wątek". Wystarczy kliknąć w tym miejscu i już można coś napisać. Oczywiście, zawsze istnieje możliwość dodawania nowych wiadomości do istniejących wątków.


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora