Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#1 6.11.2010 23:20:07

 Antyk

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 4.11.2010
Posty: 246

Alert!!!

Widziałem dzisiaj nowe ogrodzenia budowlane na terenie Portu Praskiego od ul. Sokolej. Coś się tam zaczyna budować ( a nos mi mówi, że będzie pasować jak pięść ...) więc chyba warto się tam wybrać i uwiecznić na osobistej siatkówce i matrycach, bo potem będzie za późno. Prośba do Chrisfoxa o podjęcie właściwych działań.


Wszystko, co patriotyzmu i historycznego dotyczy uczucia, tak wielkie jest i wielmożne w narodzie tym, iż zaiste że kapelusz zdejmam przed ulicznikiem warszawskim - ale - ale wszystko to, czego nie od patriotyzmu, czego nie od narodowego, ale czego od społecznego uczucia wymaga się, to jest tak początkujące, małe i prawie nikczemne, że strach wspominać o tym !
C.K.N

Offline

 

#2 7.11.2010 09:45:32

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11926
WWW

Re: Alert!!!

Dlaczego ja? (to tak z ciekawości)

Mam im wstrzymać budowę, czy wystarczy sfotografować płot i skrytykować go na forum? Podłożenie bomby nie wchodzi w grę - to nie mój krąg kulturowy, nie zamierzam przeszczepiać na rodzimy grunt obcych nam wzorców, od tego są inni (jak mi się zdaje, występujący nawet w lekkim nadmiarze).


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#3 7.11.2010 23:18:04

 Antyk

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 4.11.2010
Posty: 246

Re: Alert!!!

Oczywistym jest, że oczekuję wstrzymania budowy od szanownego Chrisfoxa! ale też nie odżegnuję się,  tak na przyszłość od takich radykalnych działań jak petardy itd.
A tak poważniej myślałem tylko o działaniu w kierunku spaceru do portu, aby zachowała się większa ilość śladów na siatkówkach i matrycach gdy zniknie już kolejne historyczne miejsce. Po prostu mam żywo w pamięci fabrykę Kamlera, budynek Cory itd. i szarpnęły mną emocje. Ot, tyle.


Wszystko, co patriotyzmu i historycznego dotyczy uczucia, tak wielkie jest i wielmożne w narodzie tym, iż zaiste że kapelusz zdejmam przed ulicznikiem warszawskim - ale - ale wszystko to, czego nie od patriotyzmu, czego nie od narodowego, ale czego od społecznego uczucia wymaga się, to jest tak początkujące, małe i prawie nikczemne, że strach wspominać o tym !
C.K.N

Offline

 

#4 8.11.2010 08:18:26

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11926
WWW

Re: Alert!!!

Niestety, nie wszyscy i nie wszędzie mogą w odpowiednim momencie dotrzeć. Parę rzeczy, zanim znikły, udało mi się obejrzeć i sfotografować, wielu innych nie. Boleję nad tym, ale pewnie tak już będzie zawsze.


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora