Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#1 21.11.2010 23:33:38

 Ilianne

Etatowy Sadysta (Moderator tak zwany)

3476628
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 1099
WWW

Uwagi i propozycje.

Zwracamy się do Was, Drodzy Uczestnicy VIII OKSHW, z prośbą o podzielenie się uwagami dotyczącymi zakończonej w dniu dzisiejszym konferencji. Wasze propozycje i uwagi, dotyczące zarówno organizacji, wygłoszonych referatów jak i wszystkich innych 'zjawisk towarzyszących' mogą być bardzo pomocne w przyszłości. Wszyscy chcemy, żeby wraz z każdą konferencją podnosił się poziom zarówno strony merytorycznej, jak i towarzyskiej czy wycieczkowej. Wpisujmy się więc tutaj bez żadnego zażenowania - w końcu chcemy tego samego

Offline

 

#2 24.11.2010 12:07:35

 Antyk

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 4.11.2010
Posty: 245

Re: Uwagi i propozycje.

W konferencji nie uczestniczyłem, czego szczerze żałuję, ale czekam z nieciepliwością na materiały pokonferencyjne. Wiele tematów było wprost "smakowitych" Gratuluję Organizatorom pomysłu.


Wszystko, co patriotyzmu i historycznego dotyczy uczucia, tak wielkie jest i wielmożne w narodzie tym, iż zaiste że kapelusz zdejmam przed ulicznikiem warszawskim - ale - ale wszystko to, czego nie od patriotyzmu, czego nie od narodowego, ale czego od społecznego uczucia wymaga się, to jest tak początkujące, małe i prawie nikczemne, że strach wspominać o tym !
C.K.N

Offline

 

#3 24.11.2010 12:31:04

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Re: Uwagi i propozycje.

Istotnie, bywało smakowicie - niekiedy nawet w momentach, które po lekturze materiałów nie wydały mi się szczególnie ciekawe. Nie mnie wypowiadać się o poziomie referatów, ale o odczuciach kogoś z boku mogę prywatnie wspomnieć - owszem, działo się . Niech mi Organizatorzy wybaczą, że podaję tę informację niejako za nich, ale rzecz i tak jest już znana: oczywiście, będzie publikacja. My tu zresztą na forum też pewnie coś jeszcze napiszemy.


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#4 24.11.2010 14:06:48

 Ilianne

Etatowy Sadysta (Moderator tak zwany)

3476628
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 1099
WWW

Re: Uwagi i propozycje.

Oczywiście, będzie publikacja. Na artykuły oczekujemy do 3 I 2011 r. - jest to termin nieprzekraczalny. Mam nadzieję, że wszyscy zdążą

Offline

 

#5 9.12.2010 05:11:31

 Ilianne

Etatowy Sadysta (Moderator tak zwany)

3476628
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 1099
WWW

Re: Uwagi i propozycje.

Antyk napisał:

W konferencji nie uczestniczyłem, czego szczerze żałuję, ale czekam z nieciepliwością na materiały pokonferencyjne. Wiele tematów było wprost "smakowitych" Gratuluję Organizatorom pomysłu.

W ramach działalności naszej Sekcji rozpoczęliśmy cykl prezentacji rozszerzonych referatów wygłoszonych uprzednio w ramach VIII OKSHW.
Najbliższe spotkanie 16 grudnia, wszystkie informacje znajdują się na naszej stronie www: http://histwoj.waw.pl/

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora