Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#1 10.12.2010 16:15:33

 Meloman

Użytkownik

5900059
Skąd: Warszawa / Skierniewice
Zarejestrowany: 10.12.2010
Posty: 1

Nieśmiało witam

Chciałem coś po raz pierwszy napisać, więc się przywitam najpierw Co prawda na forum zerkam już od jakiegoś czasu, ale zawsze czegoś brakowało, by się odezwać. Odwagi? A może czegoś sensownego do powiedzenia... Cóż, ja jestem tylko elektronikiem po politechnice i głównie wokół tego koncentrują się moje pasje - stąd chylę czoła przed Forumowiczami, którzy reprezentują w moim odczuciu kosmiczny poziom wiedzy w dziedzinie, która jest mi dość obca. Obca, ale jednocześnie wciągająca. Dlatego pewnie pozostanę (prawie) jedynie na nasłuchu.

Za namową Ryśka SQ5JRQ byłem na paru spacerkach (dzięki!), więc niektórzy może mnie kojarzą - ja, to ten dziwny gość z mikrofonem

A'propos mikrofonu: poniżej wrzucam link do materiałów, które nagrałem podczas ostatniej konferencji na UW (VIII OKSHW). Nie ma tego dużo - niestety inne obowiązki nie pozwoliły mi zostać wtedy z Wami dłużej.
http://www.ire.pw.edu.pl/~pkorpas/rj/

Offline

 

#2 10.12.2010 16:33:55

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11926
WWW

Re: Nieśmiało witam

Witaj - teraz oficjalnie, na forum

Co do nasłuchu - nie ma nic złego w słuchaniu, ale śmiało możesz się włączać. Nawet, jeśli nie czujesz się w tych zagadnieniach pewnie. Wszyscy kiedyś zaczynaliśmy tę przygodę, wciąż się uczymy i pewnie nigdy nie będziemy wiedzieć tyle, ile byśmy chcieli. W razie czego, pytaj. Nie ma głupich pytań, za to bywają pytania inspirujące.

Baw się z nami dobrze - i bardzo dziękuję za link.


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#3 10.12.2010 20:23:44

ines

Użytkownik

7543924
Zarejestrowany: 14.03.2009
Posty: 251

Re: Nieśmiało witam

Witamy serdecznie

Offline

 

#4 10.12.2010 21:07:41

 Ilianne

Etatowy Sadysta (Moderator tak zwany)

3476628
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 1099
WWW

Re: Nieśmiało witam

Witaj

Offline

 

#5 10.12.2010 22:50:41

balcerek

sekcja gimnastyczna

Zarejestrowany: 19.03.2007
Posty: 628
WWW

Re: Nieśmiało witam

Ja również serdecznie witam.

Offline

 

#6 11.12.2010 01:44:01

 rzepola

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 20.07.2010
Posty: 139

Re: Nieśmiało witam

Ja również Cię witam - mamy obaj troszkę ze sobą wspólnego: dziedzinę studiów, upodobanie do muzyki (cóż, nie wiem, jak byłoby co do konkretnych gustów, ale zawsze jednak to coś), i tę obawę, czy się rzeczywiście ma coś sensownego do powiedzenia, a zwłaszcza w tej dziedzinie i w takim gronie.
Widzę też równocześnie, że coś nas różni - ja, niestety, nie byłem jeszcze na żadnej wyprawie Stowarzyszenia. Ale może w przyszłym roku to zmienię.


Pozdrawiam - Tadeusz

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora