Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#1 20.06.2011 19:23:48

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Wydarzyło się w Bartoszycach...

wczoraj około godz. 22. w Bartoszycach w woj. warmińsko- mazurskim. 43-letnia Małgorzata W. wybiegła z baru na stacji paliw z butelką w ręku i bez powodu zaczęła niszczyć karoserię zaparkowanego w pobliżu osobowego audi. Właściciel auta widząc kobietę zaciekle walczącą z jego samochodem próbował jej w tym przeszkodzić. Kiedy jednak Małgorzata W. powołując się na szatana nie chciała przestać niszczyć auta, mężczyzna wezwał na pomoc policjantów.
(http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1, … _auto.html )

Strasznie lakoniczna ta notatka - i nie wiem, jak było naprawdę. Czy to szatan polecił Małgorzacie W. zniszczyć samochód, czy też może to nieszczęsne audi miało z szatanem coś wspólnego. W każdym razie, ja już teraz w Bartoszycach będę uważał.


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#2 20.06.2011 19:44:25

zaruk

Moderator Kombinator

Zarejestrowany: 24.01.2008
Posty: 1293

Re: Wydarzyło się w Bartoszycach...

chrisfox napisał:

nie wiem, jak było naprawdę. Czy to szatan polecił Małgorzacie W. zniszczyć samochód, czy też może to nieszczęsne audi miało z szatanem coś wspólnego.

Sądzę, że sama Małgorzata też do końca nie wiedziała. Być może mamy tu do czynienia z początkiem warmińskiej wersji pewnej opowieści, która - też niewinnie - rozpoczęła się kilkadziesiąt lat temu na Patriarszych Prudach...


Powoli, drążąc tunel, posuwa się strażnik-kret
Z małą czerwoną latarką przypiętą na czole.

Offline

 

#3 20.06.2011 22:57:15

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Re: Wydarzyło się w Bartoszycach...

No proszę, przejęty drastycznością czynu, nie zwróciłem uwagi na imię tej pani.

Skądinąd, w ogóle okolica jakaś niebezpieczna. W nieodległych Korszach 53-letni pan, któremu rodzina ze względu na stan (chemicznej) euforii nie pozwoliła prowadzić pojazdu mechanicznego, tak się tym przejął, że w odwecie zdemolował miejscowy cmentarz. Jak nic, też szatańska sprawka.


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#4 21.06.2011 21:59:32

balcerek

sekcja gimnastyczna

Zarejestrowany: 19.03.2007
Posty: 628
WWW

Re: Wydarzyło się w Bartoszycach...

zaruk napisał:

Sądzę, że sama Małgorzata też do końca nie wiedziała. Być może mamy tu do czynienia z początkiem warmińskiej wersji pewnej opowieści, która - też niewinnie - rozpoczęła się kilkadziesiąt lat temu na Patriarszych Prudach...

A kota z prymusem nie było?

Offline

 

#5 22.06.2011 07:58:37

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Re: Wydarzyło się w Bartoszycach...

Dotychczas na wzmiankę o takowym nie natrafiłem, ale portal jest tak ciekawy, że kto wie, co się tam jeszcze wykopie... Na razie, najbardziej zafrapowały mnie informacje o:
- panu, który jeździł po Gliwicach samochodem bez dwóch kół (chyba dlatego, żeby się lepiej ukryć, gdyż poszukiwany był listem gończym)
- panu, który nie mogąc zaparkować, zniszczył fiestę sąsiada (to akurat rozumiem) a nie chcąc podpaść władzy, poprzecinał też kable od monitoringu
- panu, który w Wieluniu pływał w szambie, gdyż ocieliła mu się krowa (dość skomplikowana historia)
- czterdziestolatku, który w Katowicach podczas porannych spacerów z pieskiem, systematycznie rysował kluczem zaparkowane samochody - gdyż miał taką wewnętrzną potrzebę

A tak oto wyglądają napady na banki w miejscowości Kraków:
(...) Jeden ze sprawców w trakcie ucieczki na rowerze upadł i rozsypały mu się pieniądze. W zbieraniu pieniędzy pomagali mu przechodnie. Następnie sprawca wsiadł na rower i odjechał. Drugi z napastników uciekł pieszo.
(na prowincji żyje się wolniej, to i wolniej się ucieka)


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora