Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka                                   Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka                            

Apel – pomóżmy rodzinie Temlerów w poszukiwaniu pamiątek#1 21.06.2011 08:40:36

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11806
WWW

Powstańcze Biogramy

Zajrzyjmy, pomóżmy, powiedzmy innym. Wielkie, ważne dzieło, wyścig z umykającym czasem. Tak mało ich już wśród nas. Jeśli my zapomnimy o nich, za dwadzieścia lat Powstanie będzie historią tak ważną i znaną, jak bitwa pod Cedynią.

http://www.facebook.com/group.php?gid=1 … 306&v=wall

Sprawą zajmuje się - doskonale znany - Tomasz Whatfor Zatwarnicki. Pozwolę sobie zacytować opis prowadzonego we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego przedsięwzięcia:

Powstańcze Biogramy, to rodzaj internetowej encyklopedii poświęconej powstańcom warszawskim, którą każdy może współredagować. W tym miejscu możesz wzbogacić dany biogram o bezcenne informacje, fotografie i archiwa związane z historią powstańca. Dzięki przekazanym informacjom wspólnie opracujemy możliwie pełny zbiór biogramów uczestników Powstania Warszawskiego.
Jeżeli wśród twoich bliskich jest uczestnik Powstania Warszawskiego tu masz możliwość wpisania wszystkich informacji, dotyczących Jego życiorysu. Przekaż nam wszystkie informacje, a my zadbamy o to, by powstał z nich biogram Twojego powstańca. Wszystkie wpisy będą weryfikowane przez historyków Muzeum Powstania Warszawskiego i po ich akceptacji zostaną umieszczone w bazie. Zapraszamy wszystkich do uzupełniania i korzystania z Powstańczych Biogramów!


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora