Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#1 1.11.2015 22:33:05

tomekz9

Użytkownik

Zarejestrowany: 1.11.2015
Posty: 3

Witam

Witam, na forum trafiłem "niechcący" szukając w sieci zdjęć przedwojennej Warszawy i od razu mi przypadło do gustu. Coś o mnie: -ponad cztery krzyże na karku, rodowity warszawiak mieszkający od paru lat pod Warszawą, chorobliwy miłośnik nieistniejącej Warszawy i modernistycznej architektury lat 30 - pewnie jak większość na tym Forum.

Offline

 

#2 2.11.2015 00:06:48

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11926
WWW

Re: Witam

Rodowity warszawiak, coś w tym jest...

Taka absolutnie nieagresywna refleksja mi się po tych Twoich słowach nasunęła. Wciąż ostatnio trafiam na ludzi, którzy gdzieś tam taką informację w rozmaitych wypowiedziach przemycają. Coś w tym musi być, że my, niezbyt hołubiona w tym mieście mniejszość, uważamy to za coś wartego podkreślenia. Coś jest, rozmawiamy o czymś zupełnie innym a w końcu słyszę wyraźnie podkreślane: bo ja jestem stąd... Nie czekam na to, nie prowokuję, ale jakoś tak się ciągle zdarza. Tak nas dużo? Nie, raczej tak nam siebie nawzajem brakuje. Może i uważamy to za jakąś nobilitację, ale raczej (mam nadzieję) na tej samej zasadzie, na jakiej na moim ulubionym bródnowskim cmentarzu co chwila widzę informację, że ktoś się otarł o Powstanie. Mógł niczego wielkiego nie zdziałać (bagatelka, wiśta wio, łatwo mi tak mówić ) ale jednak, tam to jest ważne. Ciekawe, czy inni aborygeni też tak tę swoją niezbyt praktyczną tożsamość traktują. Nie wiem, nie mam zanadto do czynienia z innymi mniejszościami. My jakoś tak.

Witaj, rodaku. Miło, że zajrzałeś. Baw się dobrze. Niezbyt to może (teraz) żywe forum, ale dość ciekawe


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#3 22.08.2016 17:18:36

cezarykbone

Użytkownik

Zarejestrowany: 22.08.2016
Posty: 1

Re: Witam

hej, ja też wszystkich witam

Offline

 

#4 24.08.2016 12:21:19

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11926
WWW

Re: Witam

Dzień dobry Nieco z poślizgiem, ale urlop... (od komputera trochę też).


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora