Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#1 19.03.2017 00:17:45

 Antyk

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 4.11.2010
Posty: 245

Wycieczko - przejażdżka trasą KGHM

Szanowni,

Otrzymałem zaproszenie na taką egzotyczną, kolejową imprezę:

http://iwan.eu07.pl/wp/?p=264

Zapisy tutaj:

https://goo.gl/forms/oOJagpokDTU2NcTR2

Impreza wielce fascynująca. Przejazd liniami normalnie niedostępnymi dla ruchu pasażerskiego. Na co dzień Miedz śmiga po tych torach. Dlatego dla maniaków kolejnictwa to niezła gratka.  W imprezie weźmie udział spora liczba kolejowych maniaków, więc to niezłe towarzystwo dla nas.

Kolejka to chyba dobre miejsce na taką informację. Naczelny Zawiadowca chyba się ze mną zgodzi?


Wszystko, co patriotyzmu i historycznego dotyczy uczucia, tak wielkie jest i wielmożne w narodzie tym, iż zaiste że kapelusz zdejmam przed ulicznikiem warszawskim - ale - ale wszystko to, czego nie od patriotyzmu, czego nie od narodowego, ale czego od społecznego uczucia wymaga się, to jest tak początkujące, małe i prawie nikczemne, że strach wspominać o tym !
C.K.N

Offline

 

#2 19.03.2017 13:45:08

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Re: Wycieczko - przejażdżka trasą KGHM

Czemu by się miał nie zgodzić?

Zawsze miałem na coś takiego ochotę i jakoś nigdy nie byłem, teraz też się nie wybiorę bo rzeczywistość...

Ogłoszenie cenne i jak najbardziej na miejscu, może komuś się uda, czego szczerze życzę.


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora