Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#1 21.03.2007 08:12:03

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Starachowice

Moja pierwsza wąskotorówka. Wrzucę do galerii parę zdjęć - niestety, współczesnych. Gdybyście mieli coś nieco bardziej historycznego z tamtej linii...


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#2 21.03.2007 10:20:40

Mechanik Jarząbek

Moderator

Zarejestrowany: 9.03.2007
Posty: 1536

Re: Starachowice

Daj Boże współcześnie zobaczyć OKl27 pod para. Masz więcej takich "współczesnych"? Dawaj 

Offline

 

#3 21.03.2007 11:41:17

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Re: Starachowice

Wiesz, gdzie można zobaczyć? W Karsznicach. Czasem ją uruchamiają. Może kiedyś mi się uda...

Aż takich już nie mam Jeszcze jeden niewyraźny TY51 a reszta wąska, ale spalinowa


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#4 21.03.2007 12:47:53

Mechanik Jarząbek

Moderator

Zarejestrowany: 9.03.2007
Posty: 1536

Re: Starachowice

Krzysiu w tej chwili nie ma OKl27, którą można uruchomić bez wykonania naprawy głównej.  Pisząc o Karsznicach zapewne miałeś na myśli TKt48, ale tego parowozu już tam nie ma. Jest znacznie bliżej Warszawy, w Skierniewicach. Czy z odbitki możesz odczytać numer tej OKl bo ze skanu nie mogę.

Offline

 

#5 21.03.2007 13:02:49

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Re: Starachowice

Cholera, cieć mnie w błąd wprowadził... A taki się wydawał zorientowany Fakt, że to było prawie dwa lata temu - może wtedy była jeszcze czynna.

Niestety, zdjęcie robiłem smieną2 z dużej odległości. Skan jest wykonany z negatywu, bo na odbitce prawie w ogóle tego parowozu nie widać - powiększenie jest ogromne i niestety więcej się z niego nie wyciągnie. Zresztą w ogóle, że to jest okaelka, zorientowałem się dopiero jakiś rok temu - taki ze mnie miłośnik kolei


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora