Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#1 2.06.2008 22:02:56

YasMan69

Użytkownik

5176868
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2.06.2008
Posty: 74
WWW

Witam nowych starych znajomych

Po jakimś czasie czytania forum anonimowo postanowiłem się wreszcie zmobilizować i zarejestrować  na tym szacownym forum! witam więc nowych starych znajomych   bo część z Was już znam z innych for i  ze spacerów  po Warszawie. Być może nie będę bardzo aktywnym dyskutantem ale na pewno będę tak jak do tej pory, aktywnym i pilnym czytelnikiem.
w porównaniu z Wami moja wiedza o Warszawie  jest znikoma  ale  dlatego właśnie czytuję to Forum - w poszukiwaniu wiedzy.
Tytułem przedstawienia się:
na imię mam Janusz ale dla znajomych to albo Jasiek albo po nicku Yasman, a to 69 przy moim nicku to tylko dlatego że system nie chciał mi zarejestrować samego Yasman'a a potem okazało sie że jednak zarejestrował...:-/    i liczba ta nie oznacza nic więcej niż to że jest to mój rok urodzenia : 1969 ;-) he he he
Pochodzę z małego miasteczka które nazywa się Chełm , wiecie: PKWN, 22 lipca i takie tam..
Ponoć ludzie dzielą się na trzy kategorie:
urodzonych normalnie,
urodzonych w czepku,
i urodzonych w ...Chełmie ;-)
po Chełmie, trochę włóczyłem się świecie, potem osiadłem na 11 lat w Łodzi a od 2002 mieszkam w Warszawie, którą jestem zafascynowany i mam nadzieję zostać tu już na stałe.
Zawodowo zajmuję sie organizowaniem imprez, poza tym: muzyka, historia,II wojna, Warszawa,  Powstanie Warszawskie, rower, podróże, koty,kobiety... kolejność dowolna ;-)
Tyle tytułem przydługiego wstępu.....

Pozdrawiam Was serdecznie!

Ostatnio edytowany przez YasMan69 (2.06.2008 22:06:08)


1)...nikt nie wymaga od drogowskazu aby podążał w strone którą wskazuje...
2)...błogosławiony ten który nie mając nic do powiedzenia nie ubiera tego faktu w słowa

Offline

 

#2 2.06.2008 23:05:18

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11926
WWW

Re: Witam nowych starych znajomych

Miło Cię tu nareszcie mieć zarejestrowanego. Witaj (oficjalnie) i baw się z nami dobrze (prywatnie).

(nie wysiliłem się zanadto, ale mam jeszcze dziś trochę do zrobienia )


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#3 3.06.2008 00:05:34

 zmisiek

Moderator

Skąd: z Dolnego Miasta
Zarejestrowany: 20.03.2007
Posty: 153

Re: Witam nowych starych znajomych

Dzień doberek i najniższe ukłony

Offline

 

#4 3.06.2008 20:55:05

Jeanne

Użytkownik

Skąd: Kostrzyn k. Poznania
Zarejestrowany: 18.05.2008
Posty: 19

Re: Witam nowych starych znajomych

Bry wieczór
witamy na forum


"Z włosów Anioła ściekają krople wosku i tworzą na podłodze prostą przepowiednie..."
Herbert "Przesłuchanie Anioła"

Offline

 

#5 4.06.2008 22:33:54

Yorik

Moderator

Skąd: z Nienacka
Zarejestrowany: 11.03.2007
Posty: 2530

Re: Witam nowych starych znajomych

Spóźnione ale zawsze. Witamy, witamy i się cieszymy


ZDARZA SIĘ

Offline

 

#6 5.06.2008 09:22:45

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11926
WWW

Re: Witam nowych starych znajomych

Mogę nawet króciutko uzasadnić, dlaczego w tym przypadku cieszę się w sposób szczególny.

Mamy tu parę (bardzo zacnych) osób, których obecność - i aktywność - na forum nie zawsze musi się każdemu wydawać oczywista. Naturalnie, mam na myśli wciąż przy różnych okazjach podgrzewany - łagodnie mówiąc - niechętny stosunek Reszty Świata do Warszawy. Oczywiście, my tu także pewien pogląd w tej sprawie mamy - nie da się tego uniknąć przy takiej eskalacji "konfliktu" a zarazem codziennych obserwacjach różnych zachowań mieszkańców miasta. I tu właśnie - na ogół, niestety, ginąc w masie odruchowo i programowo plujących na wszystko wokół gastarbeiterów - pojawiają się osoby, które wcale się tu nie urodziły a mimo tego, czują się z tym miejscem na ziemi związane. Historia zna ogromną liczbę przypadków osób wielce dla Warszawy zasłużonych, które nie musiały koniecznie stąd pochodzić i którym wcale nie przeszkadzało, że kiedyś skądś tu przybyły. Co tu dużo mówić, takich nam trzeba - i takim ludziom kłaniam się nisko, pełen szacunku (i radości).


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora