Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#1 12.01.2009 22:16:24

maryjan

Użytkownik

Zarejestrowany: 16.04.2007
Posty: 72

Czas chyba sie ujawnic i przywitac :>

Zachecony postem chrisfoxa zdecydowalem sie, raz kozie smierc ;>

Czas sie przywitac, slac uklony i napisac pierwszego posta od czasu rejestracji tj od 16.04.2007 :>

Zatem wszem i wobec witam i do nog padam szanownemu Panstwu

Offline

 

#2 12.01.2009 22:45:22

Yorik

Moderator

Skąd: z Nienacka
Zarejestrowany: 11.03.2007
Posty: 2530

Re: Czas chyba sie ujawnic i przywitac :>

maryjan napisał:

Zachecony postem chrisfoxa zdecydowalem sie, raz kozie smierc ;>

Czas sie przywitac, slac uklony i napisac pierwszego posta od czasu rejestracji tj od 16.04.2007 :>

Zatem wszem i wobec witam i do nog padam szanownemu Panstwu

Witam Cię serdecznie i pozdrawiam.

Tylko z temi nogamy nie przesadzaj.


ZDARZA SIĘ

Offline

 

#3 13.01.2009 10:58:32

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11926
WWW

Re: Czas chyba sie ujawnic i przywitac :>

Witaj. Bardzo mnie cieszy, że moja nieśmiała zachęta na coś się przydała. Tym bardziej, że historia moich apeli na tym forum, raczej nie skrzy się od sukcesów


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#4 13.01.2009 11:05:22

balcerek

sekcja gimnastyczna

Zarejestrowany: 19.03.2007
Posty: 628
WWW

Re: Czas chyba sie ujawnic i przywitac :>

Ja również witam serdecznie

chrisfox napisał:

Witaj. Bardzo mnie cieszy, że moja nieśmiała zachęta na coś się przydała. Tym bardziej, że historia moich apeli na tym forum, raczej nie skrzy się od sukcesów

eee, jak zwykle dramatyzujesz

Offline

 

#5 13.01.2009 13:26:57

Yorik

Moderator

Skąd: z Nienacka
Zarejestrowany: 11.03.2007
Posty: 2530

Re: Czas chyba sie ujawnic i przywitac :>

chrisfox napisał:

Tym bardziej, że historia moich apeli na tym forum, raczej nie skrzy się od sukcesów

Bo źle apelujesz. Jakbyś tak zaapelował o wyższą wydajność, rozbrojenie, albo o pokój na świecie...


ZDARZA SIĘ

Offline

 

#6 13.01.2009 14:05:27

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11926
WWW

Re: Czas chyba sie ujawnic i przywitac :>

Yorik napisał:

źle apelujesz. Jakbyś tak zaapelował o wyższą wydajność, rozbrojenie, albo o pokój na świecie...

Faktycznie. Gdybym apelował o coś takiego, z pewnością nie byłbym zaskoczony efektem takiego apelu


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#7 13.01.2009 20:17:50

maryjan

Użytkownik

Zarejestrowany: 16.04.2007
Posty: 72

Re: Czas chyba sie ujawnic i przywitac :>

Jezeli moge zadac niedyskretne pytanie.

Jak czesc forumowiczow z Kolejki Mareckiej zagladam na "wiadome" forum o bardzo podobnej tematyce.
Jakos nie udalo mi sie doczytac dlaczego nastapila rewolta i powstala Kolejka Marecka.

Jezeli kogos urazilem tym pytaniem lub jest to kwestia drazliwa to pytania nie bylo i z gory mocno przepraszam.

Offline

 

#8 13.01.2009 21:48:25

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11926
WWW

Re: Czas chyba sie ujawnic i przywitac :>

Nie, przepraszać z pewnością nie masz za co. Co jakiś czas to pytanie wypływa. Nie uważam go za niedyskretne, choć muszę przyznać, że z odpowiedzią nie jest łatwo. Nie, żebym nie wiedział, co odpowiedzieć. Rzecz wygląda gorzej. Krótka i zarazem rzetelna odpowiedź, nie jest chyba możliwa - przynajmniej ja nie czuję się na siłach, aby jej udzielić.

Coś by Ci wypadało wyjaśnić, nie mam zwyczaju nie odpowiadać na pytania. Z przyczyn technicznych, chyba zmuszony będę uczynić to na raty


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#9 13.01.2009 22:24:45

Mechanik Jarząbek

Moderator

Zarejestrowany: 9.03.2007
Posty: 1536

Re: Czas chyba sie ujawnic i przywitac :>

Może to Ci Krzysiu pomoże?

http://kolejkamarecka.pun.pl/_fora/kolejkamarecka/gallery/5_1231881689.jpg

Offline

 

#10 14.01.2009 01:30:34

Yorik

Moderator

Skąd: z Nienacka
Zarejestrowany: 11.03.2007
Posty: 2530

Re: Czas chyba sie ujawnic i przywitac :>

Mechanik Jarząbek napisał:

Może to Ci Krzysiu pomoże?

http://kolejkamarecka.pun.pl/_fora/kole … 881689.jpg

Tylko za 5 minut? Siusiam po nogach z radości. Że tak krótko.
Jak mi się winda sp... to też kartka wisi. Jak silnik musieli sprowadzać to 4 dni musiałem na to patrzeć.


ZDARZA SIĘ

Offline

 

#11 14.01.2009 11:30:40

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11926
WWW

Re: Czas chyba sie ujawnic i przywitac :>

Przerwa była nieco dłuższa - bo to, wicie, pomyśleć musiałem. Jak w stosunkowo krótkiej formie ulokować możliwie dużo jadu

Będzie króciutko, choć – mam nadzieję – w miarę treściwie.

maryjan napisał:

dlaczego nastapila rewolta i powstala Kolejka Marecka

Jedna uwaga. Nie odpowiada mi użyte przez Ciebie słowo „rewolta” (przeprosin nie oczekuję – moim zdaniem jest niezbyt trafne). Ono mi się raczej kojarzy z czymś innym. Drobne zamieszki, owszem, wszczynałem – z powodów, o których poniżej - ale miało to miejsce wcześniej, kiedy naiwnie sądziłem, że coś z problemem można zdziałać. Potem po prostu cichutko zabrałem wiaderko i poszedłem szukać piasku gdzie indziej. Miały później miejsce niewielkie przejawy wzajemnej niechęci, ale były one tylko skutkiem, nie przyczyną.

Jako podstawowe przyczyny rozstania, przychodzą mi w tej chwili na myśl różnice poglądów w kwestiach:

-    funkcji forum jako takiego – dla mnie jest ono głównie środkiem integracji środowiska, nie zaś zdobywania danych do komercyjnego wykorzystania (bez informowania o tym drobiazgu owych danych dostarczycieli)
-    roli administratora – jakoś nigdy nie bawiło mnie kreowanie się na Zastępcę Pana Boga
-    relacji administracja-użytkownicy – do głowy by mi nie przyszło, żeby napisać coś w stylu słynnego pogardliwego „ludzie przychodzą i odchodzą”
-    działań zmuszających do rejestracji użytkownika – zarejestruj się, będziesz mógł sobie poczytać
-    wyjątkowo niesmacznej promocji książki (w odpowiedzi na pytanie o jakiś drobiazg – link do księgarni, bez słowa komentarza)
-    tolerowania i aktywnego chronienia pewnego młodego, agresywnego komunisty – administrator nie zareagował nawet na porównywanie AK do Armii Czerwonej, pogróżki pod adresem innych użytkowników...

Coś bym pewnie jeszcze znalazł. Mam nadzieję, że powyższy hasłowy wykaz wystarczy.

Przepraszam, jeśli ktoś spodziewał się w tym miejscu kolejnego wściekłego ataku. Ludzie bardziej ode mnie opanowani, przestrzegają przed dotykaniem niektórych przedmiotów – i choć raz spróbuję się do tej mądrej rady zastosować.


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#12 14.01.2009 13:00:30

Mechanik Jarząbek

Moderator

Zarejestrowany: 9.03.2007
Posty: 1536

Re: Czas chyba sie ujawnic i przywitac :>

maryjan napisał:

Jak czesc forumowiczow z Kolejki Mareckiej zagladam na "wiadome" forum

Do czasu . Ja też kiedyś zaglądałem ...... ale mi "uprzyjemniono"

Offline

 

#13 17.01.2009 12:28:10

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11926
WWW

Re: Czas chyba sie ujawnic i przywitac :>

Aj, zadałeś się z niewłaściwymi osobami i to był skutek (właściwie, łatwy do przewidzenia, choć wówczas o tym nie wiedzieliśmy)


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#14 17.01.2009 12:57:22

maryjan

Użytkownik

Zarejestrowany: 16.04.2007
Posty: 72

Re: Czas chyba sie ujawnic i przywitac :>

Dziekuje bradzo za odpowiedz. Tak jak sadzilem bylo trudno, tym bardziej chyle czola.

A Twoje uwagi pokazuja drugie dno i pozwalaja rzucic inne swiatlo na pewnei sprawy.

Offline

 

#15 17.01.2009 21:47:27

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11926
WWW

Re: Czas chyba sie ujawnic i przywitac :>

Jeśli w czymkolwiek pomogłem, pozostaje mi się jedynie cieszyć.


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#16 17.01.2009 23:14:41

Yorik

Moderator

Skąd: z Nienacka
Zarejestrowany: 11.03.2007
Posty: 2530

Re: Czas chyba sie ujawnic i przywitac :>

chrisfox napisał:

[...]
-    tolerowania i aktywnego chronienia pewnego młodego, agresywnego komunisty – administrator nie zareagował nawet na porównywanie AK do Armii Czerwonej, pogróżki pod adresem innych użytkowników...

Coś bym pewnie jeszcze znalazł. Mam nadzieję, że powyższy hasłowy wykaz wystarczy.

Z tego co pamiętam nawet nie tyle chodziło o porównanie AK do RKKA, ale o jawne obrażanie, co na forum warszawskim mi się nie mieściło w głowie. Ale widać głowę miałem zbyt małą.

Poza tym samo dobro. W swej łasce dla nieprawomyślnego marginesu społecznego Najwyższy Administrator i Pomazaniec stworzył  tam osobiście nawet osobne forum dla rzeczonej hołoty. M.in.  z przybytkiem "wyrzygalnia". Żeby mu chamstwo nie paskudziło.
Tyle dobroci, że nie godni jesteśmy nawet stóp całować. A mógł zabić...


ZDARZA SIĘ

Offline

 

#17 20.01.2009 23:02:45

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11926
WWW

Re: Czas chyba sie ujawnic i przywitac :>

Znalazłem

Niestety, nie najsmakowitsze wyczyny Kubusia, bo tamte swego czasu osobiście wyzbierałem i gdzieś przeniosłem - taki to człowiek był głupi. Przeniosłem i za cholerę nie pamiętam, gdzie - zresztą pewnie już wyparowały. Wyparowały? Przecież tam jest poczekalnia, gdzie to, co czeka na opuszczenie forum, leży latami? Otóż, jednak pewne rzeczy znikły cichutko, z pominięciem tej eleganckiej procedury - choćby jak "drobne różnice..." i jeszcze trochę różności - jakiś Nacht und Nebel?

Znalazłem drobny przykład, jakie to kiedyś popełniłem przestępstwo, prowokacyjnie zamieszczając linki do artykułów źle się odnoszących do Północnej Grupy Wojsk Radzieckich. Pewnie dłużej bym tak bruździł, ale Cysorz był czujny i od razu postawił tamę rozrabiactwu. Czytajcie szybciutko, zanim i to zniknie: http://www.werttrew.fora.pl/linki-sznur … ,1012.html


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#18 21.01.2009 08:00:36

Mechanik Jarząbek

Moderator

Zarejestrowany: 9.03.2007
Posty: 1536

Re: Czas chyba sie ujawnic i przywitac :>

Może bym sobie i poczytał ale ...... muszę się zalogować    a tego uczynić nie mogę. A Ty Krzysiu jeszcze możesz to oglądać bez logowania?

Offline

 

#19 21.01.2009 11:51:29

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11926
WWW

Re: Czas chyba sie ujawnic i przywitac :>

Mnie to akurat podesłano - są wszak wśród nas Życzliwi - i teraz już sobie mogę oglądać offline (w te i wewte - i żaden nawiedzony mi tego nie skasuje).


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#20 21.01.2009 12:56:38

Mechanik Jarząbek

Moderator

Zarejestrowany: 9.03.2007
Posty: 1536

Re: Czas chyba sie ujawnic i przywitac :>

A może masz ..... drugie konto?

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora