Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#1 27.02.2009 16:02:13

polex

Użytkownik

Zarejestrowany: 2.02.2009
Posty: 302

Jest taka galeria...

Może określenie galeria jest niezbyt adekwatne, ale jak zwał tak zwał, ale na stronie http://www.eastnews.łomatko, miało być com.pl/news/grupa.php?id=676&strona=6&kiedy=2008-11-23 jest zestaw zdjęć poświęconych PW. Z konktekstu strony wynika, że przeznaczone one są do wykorzystania np przez agencje reklamowe. Aby je móc skopiować w normalnym rozmiarze (tam są tylko miniatury) trzeba być zarejestrowanym.
Czy ktoś z Was dokon6ywał tam rejestracji i miałby możliwość udostępnienia tych zdjęć w normalnym rozmiarze?

Ostatnio edytowany przez polex (27.02.2009 16:02:42)


Gdy patrzę w twe oczy zmęczone jak moje
To kocham to miasto zmęczone jak ja
Gdzie Hitler i Stalin zrobili co swoje
Gdzie wiosna spaliną oddycha

Offline

 

#2 27.02.2009 16:42:27

roox

miglanc

Skąd: ורשה
Zarejestrowany: 11.04.2007
Posty: 1529

Re: Jest taka galeria...

Obawiam się, że jako osoba prywatna nie będziesz mógł się zarejestrować i uzyskać dostępu do zdjęć w wysokiej rozdzielczości.
EastNews to normalna, komercyjna agencja fotograficzna, żyjąca ze sprzedaży zdjęć, zarówno tych z prawami autorskim jak i royalty free.
Zresztą na podobnych zasadach działa większość archiwów i agencji fotograficznych na świecie-materiały wysokiej rozdzielczości nie są udostępniane osobom prywatnym.

Offline

 

#3 27.02.2009 16:50:47

polex

Użytkownik

Zarejestrowany: 2.02.2009
Posty: 302

Re: Jest taka galeria...

Tak też i ja myślałem...


Gdy patrzę w twe oczy zmęczone jak moje
To kocham to miasto zmęczone jak ja
Gdzie Hitler i Stalin zrobili co swoje
Gdzie wiosna spaliną oddycha

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora