Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka                                   Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka                            

Apel – pomóżmy rodzinie Temlerów w poszukiwaniu pamiątek#1 7.01.2009 13:07:22

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11806
WWW

do przybywających

Witajcie,

Właśnie sobie zdałem sprawę, że nasze forum już troszkę okrzepło, wiek niemowlęcy już chyba mamy poza sobą . Dobrze to, choć dla kogoś, kto dopiero zaczął tu bywać, może być ten stan czymś nieco stresująco-onieśmielającym. Jednak czym innym jest, zarejestrować się jako piąty, czy dwudziesty nawet użytkownik, na forum istniejącym od miesiąca, a inaczej czujemy się wkraczając na grunt już przez jakieś towarzystwo - wyraźnie się nawzajem adorujące - z dawien dawna opanowany. Wiem, bo już kiedyś tu i ówdzie próbowałem (inna rzecz, że raczej nie było warto) i, jako osobnik nieśmiały, czułem się nieco... (wyalienowany?). Mniejsza (moje słabości są moim problemem, nieprawdaż? ). Niniejszy tekst ma za zadanie uświadomić Wam, że próba integracji - czy choćby tylko przywitania się z grupą, do której się (niechcący?) za pomocą kliknięcia dołączyło, nie musi być doznaniem bolesnym i upokarzającym. Tu, na pewno nie jest. A może to i owo ułatwić... Nam, starym, też.

(witajcie )


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora