Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#1 4.02.2009 21:13:38

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11926
WWW

przewodnicy poszukiwani

Tak sobie myślę... Może by się dało a może nie, zobaczymy. Nie wiem, jak Wy - ja już powoli zaczynam mieć ochotę na jakiś mały spacerek. Oczywiście, wypada poczekać na nieco sympatyczniejszą pogodę, ale może w takim na przykład marcu... Tu się pojawia mały problem. Nie ukrywam, że ostatnio jakoś polubiłem spacery z przewodnikiem (oczywiście, o ile sam nim być nie muszę). Przewodnika po Mokotowie mamy (w Rzeszowie) po Powiślu mamy, w getcie sobie jakoś radzimy - a może znalazłaby się jakaś dobra dusza, która byłaby skłonna pooprowadzać nas trochę choćby po Śródmieściu czy Ochocie?

Gratyfikacji się nie przewiduje, uścisk dłoni, wieczna chwała i dozgonna wdzięczność, wchodzą w grę


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#2 5.02.2009 12:57:27

balcerek

sekcja gimnastyczna

Zarejestrowany: 19.03.2007
Posty: 628
WWW

Re: przewodnicy poszukiwani

Żeby nie było, że Krzysiek narzeka, że odzew na jego apel znowu znikomy, to tak po głębokim namyśle mogę zaproponować Ochotę. Ale tu się kończą dobre wiadomości. Znacznie gorzej jest z terminem. Na spacerkach albo nie bywam albo jestem i zaraz muszę uciekać. A szybko ten stan nie minie. Tak jeśli się znajdzie ktoś inny do oprowadzena po Ochocie to się nie pogniewam.

Offline

 

#3 5.02.2009 13:07:11

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11926
WWW

Re: przewodnicy poszukiwani

Wiem, jak u Ciebie z czasem sprawy się mają (tzn. nie wiem, ale obserwuję, więc się trochę domyślam) i tym bardziej jestem wdzięczny. Zobaczymy, może coś się kiedyś uda. Tak, czy inaczej, dziękuję

Kto następny? ()


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora