Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#1 7.06.2009 16:47:18

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

żeliwne Kresy

Sam nie wiem, może to powinno być raczej w "żeliwie"... Mniejsza. Właśnie stwierdziłem, że nasza żeliwna galeria powoduje u mnie niespotykaną dotąd tęsknotę za Kresami. Jakie to zresztą kresy - Lwów, Wilno? Toż to prawie środek Polski. Zajrzyjcie, jeśli jeszcze nie widzieliście. Ogromne podziękowania dla autorów zdjęć, nadzwyczajne - i wspaniale, że się u nas znalazły.


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#2 7.06.2009 23:44:23

dulska

Użytkownik

Zarejestrowany: 25.03.2009
Posty: 18

Re: żeliwne Kresy

chrisfox napisał:

Ogromne podziękowania dla autorów zdjęć, nadzwyczajne - i wspaniale, że się u nas znalazły

Jak się cieszę że nie cała przyjemność po mojej stronie! !

(przy okazji: czy P.T. moderatorzy potrafią naprawić mój błąd w podpisaniu zdjęć? zamiast podpisać je swoim nikiem wstawiłam 'Wilno")

Offline

 

#3 7.06.2009 23:55:51

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Re: żeliwne Kresy

dulska napisał:

(przy okazji: czy P.T. moderatorzy potrafią naprawić mój błąd w podpisaniu zdjęć? zamiast podpisać je swoim nikiem wstawiłam 'Wilno")

Oj, nie bardzo Taka drobna wada skryptu - to, co wstawione do galerii, nie podlega korektom. Można co najwyżej usunąć obrazek i zamieścić go ponownie, z właściwymi komentarzami.

Jednej rzeczy nie rozumiem. Z tym Wilnem. Wstawiałaś zdjęcia do galerii nie zalogowawszy się na forum? Gdybyś była zalogowana, nic takiego by się nie stało. Wiem, z logowaniem bywają ostatnio problemy, sam się nieraz loguję po dwa razy


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#4 8.06.2009 08:16:18

dulska

Użytkownik

Zarejestrowany: 25.03.2009
Posty: 18

Re: żeliwne Kresy

no właśnie tak było; nie zauważyłam braku zalogowania myśląc ze zmieniono formularz wstawiania zdjęć. A z ponownym zalogowaniem były,owszem ,problemy.

Nic nie szkodzi, człowiek zawsze ponad maszyną a to forum jest i tak najlepsze na świecie,o.

Offline

 

#5 8.06.2009 08:23:15

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Re: żeliwne Kresy

Zawsze można pod spodem dopisać: to wstawiłam ja...

A forum nie jest takie samo z siebie. To wszystko robota użytkowników


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora