Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#41 4.08.2009 09:10:29

zaruk

Moderator Kombinator

Zarejestrowany: 24.01.2008
Posty: 1293

Re: Polonia Warszawa nie uczci rocznicy Powstania

wiarus napisał:

Z postu Ilianne wynika, że wojna mocno doświadczyła rodzinę Chrisfoxa. (co tak bardzo niestosownie wyśmiewa Zaruk).

Poproszę o przykład.


Powoli, drążąc tunel, posuwa się strażnik-kret
Z małą czerwoną latarką przypiętą na czole.

Offline

 

#42 4.08.2009 09:29:03

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Re: Polonia Warszawa nie uczci rocznicy Powstania

Jednej rzeczy nie dopisałem - a wydaje mi się dość istotna. Jest tam gdzieś powyżej sugestia, że sam się nie bronię (a mógłbym, gdybym chciał), więc...

Nie bronię się, bo aktywne uczestniczenie w takich igrzyskach uwłaczałoby mojej godności. Nie ma sensu dyskutować na takim poziomie.

I drobniutka uwaga natury ogólnej. Dobrze czasem wetknąć kij w mrowisko. Kiedy zaczyna się robić trochę mniej spokojnie, ujawniają się prawdziwe postawy. Dopiero wtedy widać, z kim mamy do czynienia.


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#43 4.08.2009 09:36:55

wiarus

Nasz Drogi Gość

Re: Polonia Warszawa nie uczci rocznicy Powstania

Chciałem temat zakończyć, ale post YasMana do Ilianne mówiąc delikatnie mocno mnie wkurzył.

Napisałeś Ilianne
„ Zareagował bym z podobną niechęcią na  zwrot "do gazu", niezależnie od osoby która by go użyła” – to znaczy, ze jeśli ktoś przy Kalim powiedzieć „do gazu” to jest zły uczynek, a jak Kali komuś wysłać takie wyjątkowo niesmaczne zdjęcie i dać do zrozumienia, że jest faszysta – to jest dobry uczynek. Szermujesz  pewnymi określeniami – może najpierw zastanów się co to jest „pyskówka i personalna jazda”.
Rozumiem, że od teraz zamierzasz „nie wdawać się w pyskówki i personalne jazdy”. Bo wcześniej tego wcale nie robiłeś, prawda?

Oj, zabolały Cię słowa Ilianne, zabolały. Czekam teraz na inwektywy pod adresem tych, którzy mają inne spojrzenie niż Ty.

Kultura dyskusji? Chyba sam się oszukujesz. Ale czego się nie robi dla poprawy samopoczucia. W powoływanym przez Ciebie poście numer 25 nie ma nic poza próbą obrażania ludzi i obrzucania ich obelgami. Teraz rzeczowe uwagi dziecka broniącego własnego Ojca próbujesz wykpić. Co Ty robisz – odsyłasz dzieciaka do postu, w którym nurzasz jej ojca we wszystkich nieczystościach tego świata?! Co chcesz tej dziewczynie i innym wmówić – że jej ojciec jest nazistą, ksenofobem, rasistą, nacjonalistą  czy głupkiem nie potrafiącym samodzielnie myśleć.
Rozumiem, że Ty masz patent na ocenianie innych ludzi, ze tylko Twoje stanowisko się liczy. To obrzydliwe i nie do usprawiedliwienia. Zaruk przynajmniej uciął dyskusję, choć przy tym musiał złośliwie przejechać się po sprawach, które (jak widać) są dla Ilianne i jej rodziny drogie (wujek Józio – Zaruku - cóż za wrażliwość. Szkoda, że tak wybiórcza).

Drogi YasManie, przekroczyłeś pewna granicę i teraz – jeszcze raz to podkreślam – nie masz odwagi przyznać się do tego.

Tak się nie godzi Panie YasMan. Żenujące i tchórzliwe. Nie jesteś Pan godnym przeciwnikiem, bo merytoryczną dyskusję w momencie kiedy pojawiają się rzeczowe argumenty zamieniasz w zwykłą pyskówkę. O przywoływanej przez siebie kulturze dyskusji też niewiele wiesz. Mam nadzieję, że inni tez się na Panu poznają.

Ja z pewnością będę bacznie śledził Pana posty na wszystkich forach świata, a co znajdę – a na pewno znajdę coś, co kogoś innego poruszy – nie omieszkam opublikować na tym forum. I zobaczymy czy Twoja pozycja nadal będzie taka ugruntowana.

A Ty Dziecko, nie przejmuj się. Broń swoich racji niezależnie od tego kto Cię atakuje, czy prawdziwy wróg czy udawany przyjaciel.

Jeszcze słowo do Ohar. Podobnie jak Ciebie głęboko poruszył mnie post Ilianne - dzięki niemu jeszcze więcej zrozumiałem i widzę wszystko w ostrzejszym świetle. Tylko osoby nie posiadające własnej tożsamości mogą tak atakować innych.  I dlatego nie pozwolę opluwać jej ojca.

Jeszcze jedno pytanie – retoryczne – a może w sprawie jest drugie dno, a może komuś zależy, żeby takie klimatyczne i przyjazne dla użytkowników forum straciło dobrą opinię?

 

#44 4.08.2009 09:40:34

wiarus

Nasz Drogi Gość

Re: Polonia Warszawa nie uczci rocznicy Powstania

wiarus napisał:
Z postu Ilianne wynika, że wojna mocno doświadczyła rodzinę Chrisfoxa. (co tak bardzo niestosownie wyśmiewa Zaruk).

Poproszę o przykład
.


Bardzo proszę, Drogi Zaruku - przywoywane przez Ciebie "duchy wujka Józia" - naprawdę jesteś tak gruboskórny, że tego nie czujesz.

 

#45 4.08.2009 09:44:46

wiarus

Nasz Drogi Gość

Re: Polonia Warszawa nie uczci rocznicy Powstania

Jednej rzeczy nie dopisałem - a wydaje mi się dość istotna. Jest tam gdzieś powyżej sugestia, że sam się nie bronię (a mógłbym, gdybym chciał), więc...

Nie bronię się, bo aktywne uczestniczenie w takich igrzyskach uwłaczałoby mojej godności. Nie ma sensu dyskutować na takim poziomie.

I drobniutka uwaga natury ogólnej. Dobrze czasem wetknąć kij w mrowisko. Kiedy zaczyna się robić trochę mniej spokojnie, ujawniają się prawdziwe postawy. Dopiero wtedy widać, z kim mamy do czynienia.



Masz rację Chrisfoxie, poziom dyskusji jest żenujący.
A przyjaciół - no cóż, porzekadło mówi, że poznajemy ich w biedzie.

Powodzenia

 

#46 4.08.2009 10:22:16

YasMan69

Użytkownik

5176868
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2.06.2008
Posty: 74
WWW

Re: Polonia Warszawa nie uczci rocznicy Powstania

Co miałem do powiedzenia, napisałem..  z mojej strony koniec
Jeśli zamierzasz śledzic to co piszę i co robię bardzo proszę, ułatwię ci  to:
www.yasman.pl
http://werttrew.fora.pl/
http://www.reggaenet.pl/forum/index\
mój nr tel. 503 434 054
jak byś chciał podyskutowac to dzwoń

edit:
lub pisz na yasman@yasman.pl

Ostatnio edytowany przez YasMan69 (4.08.2009 10:35:32)


1)...nikt nie wymaga od drogowskazu aby podążał w strone którą wskazuje...
2)...błogosławiony ten który nie mając nic do powiedzenia nie ubiera tego faktu w słowa

Offline

 

#47 4.08.2009 10:38:50

wiarus

Nasz Drogi Gość

Re: Polonia Warszawa nie uczci rocznicy Powstania

Co miałem do powiedzenia, napisałem..  z mojej strony koniec
Jeśli zamierzasz śledzic to co piszę i co robię bardzo proszę, ułatwię ci  to:


YasManie, wybacz, ale napisałem już, że nie jesteś dla mnie partnerem do rozmów.
Pojęcie kultura dyskusji i umiejętność argumentacji są Ci obce. Ja zresztą niczego od Ciebie nie oczekuję. 
Poza jednym .... człowiek na poziomie potrafiłby przynajmniej przeprosić osoby, które dotknął - chodzi mi oczywiście o Chrisfoxa i Ilianne - za niewybredne uwagi. Myślę, że z tym wszyscy się zgodzą.
Można nie podzielać moich poglądów ale nie można nad Twoim zachowaniem w stosunku do tych osób przejść do porządku dziennego.
A zdjęcie, którym tak wymachujesz, przywieś sobie nad łóżkiem i jak rano będziesz wstawał patrz na nie i przypominaj sobie swoją delikatność i takt. I stosując takie metody nie wymagaj od innych, aby Cię szanowali  i podzielali Twoje zakłamanie.
Naprawdę nie  rozumiem,  w imię jakiego celu, zasad, idei można tak bezkrytycznie krzywdzić innych.

A Twój kolejny post porostu świadczy o tym .... że nie masz nic do powiedzenia.
A może czekasz na kolejną okazję aby rozpętać następną nagonkę na Chrisfoxa?
Pożyjemy - zobaczymy.

 

#48 4.08.2009 10:42:14

YasMan69

Użytkownik

5176868
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2.06.2008
Posty: 74
WWW

Re: Polonia Warszawa nie uczci rocznicy Powstania

Widocznie nie rozumiesz tego co piszę lub nie czytasz dokładnie  a tylko wybiórczo:

YasMan69 napisał:

Krzysiek jeśli cię obraziłem co sugeruje Wiarus, to publicznie przepraszam, nie miałem takiej intencji.

AMEN


1)...nikt nie wymaga od drogowskazu aby podążał w strone którą wskazuje...
2)...błogosławiony ten który nie mając nic do powiedzenia nie ubiera tego faktu w słowa

Offline

 

#49 4.08.2009 11:10:52

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Re: Polonia Warszawa nie uczci rocznicy Powstania

To ja też coś zacytuję...

Jestem człowiek zgodny i ostatecznie mogę się ukorzyć

S. I. Witkiewicz, Gyubal Wahazar


(nie mogłem wytrzymać, to w końcu jeden z moich ulubionych cytatów)


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#50 7.08.2009 15:11:11

eMeS

Użytkownik

Zarejestrowany: 2.05.2007
Posty: 12

Re: Polonia Warszawa nie uczci rocznicy Powstania

Przepraszam, że odgrzebuję ten temat, ale pozwolę sobie na króciutki suplement do informacji podanej przez Krzyśka.

20 sierpnia 2005
Piłkarze Śląska Wrocław grają w czarnych opaskach, upamiętniając śmierć zamordowanego kibica

19 marca 2006
Piłkarze Wisły Kraków grają w czarnych opaskach, upamiętniając śmierć zamordowanego kibica

21 marca 2007
Piłkarze Rakowa Częstochowa grają w czarnych opaskach, upamiętniając śmierć byłego trenera

wrzesień 2007
Piłkarze Korony Kielce grają w czarnych opaskach, upamiętniając śmierć zamordowanego kibica

30 maja 2009
Piłkarze GKS Bełchatów grają w czarnych opaskach, upamiętniając śmierć ojca jednego z zawodników

1 sierpnia 2009
Piłkarze Odry Wodzisław mieli grać w czarnych opaskach, upamiętniając śmierć byłego zawodnika (nie wiem, jak się to skończyło)

A tymczasem...

2 sierpnia 2009
Piłkarzom Polonii Warszawa nie pozwolono grać w opaskach, upamiętniając Powstanie Warszawskie.

I jeszcze drobne P.S.:

22 marca 2008
Zawodnicy Widzewa Łódź i Legii Warszawa wychodzą na murawę w koszulkach "Wykopmy rasizm ze stadionów".
Ekstraklasa S.A. nie protestuje.

Ostatnio edytowany przez eMeS (7.08.2009 15:13:50)

Offline

 

#51 7.08.2009 15:33:08

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Re: Polonia Warszawa nie uczci rocznicy Powstania

Oczywiście, nie znałem tych faktów, bo bym się na nie powoływał. Skądinąd wiemy, że nic by to nie dało Na "wykopmy rasizm" można dziś zbijać jakiś tam kapitał. Powstanie? Eee tam...


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#52 7.08.2009 16:09:55

YasMan69

Użytkownik

5176868
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2.06.2008
Posty: 74
WWW

Re: Polonia Warszawa nie uczci rocznicy Powstania

Być może rozjątrzę znów, trudno.
  bo i o rocznicy i piłce.
Cytat z innego forum na którym bywam:
http://demotywatory.pl/uploads/1249155934_by_ElvisPresley.jpg
a żeby nie było wątpliwości czy to  kibice Legii
to proszę, ta sama flaga w prawym dolnym rogu:
http://www.reggaenet.pl/forum/file/7/file=10079


1)...nikt nie wymaga od drogowskazu aby podążał w strone którą wskazuje...
2)...błogosławiony ten który nie mając nic do powiedzenia nie ubiera tego faktu w słowa

Offline

 

#53 7.08.2009 16:24:00

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Re: Polonia Warszawa nie uczci rocznicy Powstania

O czym te obrazki świadczą? Jak dla mnie, źle świadczą o obecnym państwie. Policja stoi i obojętnie się przygląda. Smutne to.


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#54 7.08.2009 16:26:20

wiarus

Nasz Drogi Gość

Re: Polonia Warszawa nie uczci rocznicy Powstania

Drogi YasManie, widzę, że prywatna vendetta nie pozwala Ci juz nawet logicznie myśleć skoro nie zauważasz, że cały ten watek dotyczy uczczenia Powstania Warszawskiego a nie dewiacji garstki szczeniaków.

Co tu komentować?  Chyba tylko odbiór Twojego przesłania. Żenada.
Takie posty dają tylko swiadectwo o Tobie i Twojej postawie.

 

#55 7.08.2009 16:28:25

YasMan69

Użytkownik

5176868
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2.06.2008
Posty: 74
WWW

Re: Polonia Warszawa nie uczci rocznicy Powstania

Co ma do tego Państwo?
raczej o dwulicowości kibiców.
To jednostki, konkretni ludzie  a nie państwo tą flagę wywiesza..
i to jest smutne że  jak są obchody rocznicowe to kibice są patriotami  a  na co dzień afiszują się  emblematami ideologi z którą Powstańcy walczyli..
jakaś schizofrenia...


1)...nikt nie wymaga od drogowskazu aby podążał w strone którą wskazuje...
2)...błogosławiony ten który nie mając nic do powiedzenia nie ubiera tego faktu w słowa

Offline

 

#56 7.08.2009 16:29:49

 Ilianne

Etatowy Sadysta (Moderator tak zwany)

3476628
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 1099
WWW

Re: Polonia Warszawa nie uczci rocznicy Powstania

Tak jeszcze jedno mi się nasunęło na myśl... Zupełnie przypadkiem. Wczoraj, podczas roboczego spacerku jutrzejszą trasą, w jednym z miejsc pamięci - jutro będziecie, to sami zobaczycie - był właśnie znicz od Legii. O czym to świadczy?

Offline

 

#57 7.08.2009 16:31:51

wiarus

Nasz Drogi Gość

Re: Polonia Warszawa nie uczci rocznicy Powstania

reprezentacja kibiców Legii jest zawsze obecna na obchodach rocznicy Powstania Warszawskiego na Powązkach w godzinę W (17.00 - to tak, jakby ktos nie wiedział)

 

#58 7.08.2009 16:32:39

 Ilianne

Etatowy Sadysta (Moderator tak zwany)

3476628
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 1099
WWW

Re: Polonia Warszawa nie uczci rocznicy Powstania

YasMan69 napisał:

i to jest smutne że  jak są obchody rocznicowe to kibice są patriotami  a  na co dzień afiszują się  emblematami ideologi z którą Powstańcy walczyli..
jakaś schizofrenia...

Kibice także nie są zwartą grupą o ściśle określonej ideologii. Na marginesie - piętnować ich za wybryki jak najbardziej można i należy, ale nie powinno się lekceważyć tych sytuacji, w których - być może rzeczywiście tylko jednostki, ale właśnie z tej konkretnej 'grupy' - potrafią się zachować. I za to im chwała.

Offline

 

#59 7.08.2009 16:33:44

YasMan69

Użytkownik

5176868
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2.06.2008
Posty: 74
WWW

Re: Polonia Warszawa nie uczci rocznicy Powstania

wiarus napisał:

Drogi YasManie, widzę, że prywatna vendetta nie pozwala Ci juz nawet logicznie myśleć skoro nie zauważasz, że cały ten watek dotyczy uczczenia Powstania Warszawskiego a nie dewiacji garstki szczeniaków.

Co tu komentować?  Chyba tylko odbiór Twojego przesłania. Żenada.
Takie posty dają tylko swiadectwo o Tobie i Twojej postawie.

Wiarusie  Drogi
Żeby oszczędzić ci dalszej żenady powstrzymam się z osobistymi komentarzami, ale chyba twoje zacietrzewienie nie pozwala spojrzeć obiektywnie.
Zapraszam cię publicznie na piwo i na wyjaśnienie sobie swoich różnić światopoglądowych twarzą w twarz.
Innym forumowiczom oszczędzimy tym samym prywatnych pojechanek
Jako że pracuję sam  dla siebie więc dostosuję się do Twojego czasu.
Kontakt przypominam: tel: 503 434 054
lub mail:  yasman@yasman.pl
Przyjmujesz zaproszenie?


1)...nikt nie wymaga od drogowskazu aby podążał w strone którą wskazuje...
2)...błogosławiony ten który nie mając nic do powiedzenia nie ubiera tego faktu w słowa

Offline

 

#60 7.08.2009 16:37:17

YasMan69

Użytkownik

5176868
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2.06.2008
Posty: 74
WWW

Re: Polonia Warszawa nie uczci rocznicy Powstania

Wiem że stawiają znicze (widziałem),  wiem że są na Powązkach (też widziałem)
Ciekawy tylko jestem jak oni się między sobą dogadują? Ci od flagi i ci od zniczy  bo że się znają nawzajem to raczej bardzo prawdopodobne.


1)...nikt nie wymaga od drogowskazu aby podążał w strone którą wskazuje...
2)...błogosławiony ten który nie mając nic do powiedzenia nie ubiera tego faktu w słowa

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora