Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#1 20.09.2009 16:51:16

lipton

Użytkownik

Zarejestrowany: 20.09.2009
Posty: 851

Witam wszystkich

Cześć!

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Bywałem tu już wielokrotnie, jednak jakoś nigdy nie zdecydowałem się zarejestrować... Ale chyba już najwyższy czas   Można powiedzieć, że znam trochę Chrisfoxa, bo wymieniliśmy swego czasu trochę maili - kilka razy on mi pomógł, kilka razy ja jemu :-)  Zresztą chyba jesteśmy "prawie sąsiadami" ;-)

Praktycznie "od zawsze" interesowałem się historią Warszawy. A dodatkowo komunikacją. I myślę, że mimo relatywnie młodego wieku dysponuję pewną wiedza w tych tematach. Jeśli się na coś tu przyda, to będę tylko rad. A widzę, że np. w tematach tramwajowych będę mógł trochę pomóc

Dobra, koniec tego trucia.


Pozdrawiam,
lipton

Offline

 

#2 20.09.2009 18:37:49

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Re: Witam wszystkich

Witaj.

Naprawdę miło Cię tu widzieć. Rzeczywiście - tak sobie właśnie pomyślałem widząc, że się zarejestrowałeś - znamy się od niepamiętnych czasów. Siedemnastego października trafia się niezła okazja, żeby nareszcie wyjść poza wirtualny dotychczas charakter naszej znajomości - planujemy na ten dzień spacer po Twoich okolicach. Może zajrzysz?

Co do tematów tramwajowych... Owszem, nieraz potrzebujemy wsparcia. Przydasz się, bardzo Mam nadzieję, że my Tobie też.

Pozdrowionka zza torów


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#3 20.09.2009 20:53:25

lipton

Użytkownik

Zarejestrowany: 20.09.2009
Posty: 851

Re: Witam wszystkich

chrisfox napisał:

Witaj. Naprawdę miło Cię tu widzieć. Rzeczywiście - tak sobie właśnie pomyślałem widząc, że się zarejestrowałeś - znamy się od niepamiętnych czasów.

Naprawdę się cieszę, że tak pomyślałeś   I trochę się "znamy", to fakt.

chrisfox napisał:

Siedemnastego października trafia się niezła okazja, żeby nareszcie wyjść poza wirtualny dotychczas charakter naszej znajomości - planujemy na ten dzień spacer po Twoich okolicach. Może zajrzysz?

Chętnie!  O ile tylko nie będę pracował albo nie będę miał "innych ważnych spraw", których mi ostatnio niestety nie brakuje...  Przypomnijcie mi tylko o tym :-)

chrisfox napisał:

Co do tematów tramwajowych... Owszem, nieraz potrzebujemy wsparcia. Przydasz się, bardzo Mam nadzieję, że my Tobie też.

Jak tylko będę umiał, to chętnie pomogę. I nie wątpię, że inni w razie potrzeby wesprą mnie.

Na razie napisałem parę komentów pod fotkami, ale widzę, że za wiele osób chyba tam tego nie przeczyta ;]  A rozkminiać forum nie bardzo mam czas, bo za jakieś 12h wylatuję na urlop i mam tu pilniejsze sprawy na głowie

chrisfox napisał:

Pozdrowionka zza torów

Dzięki i wzajemnie

Offline

 

#4 1.10.2009 22:35:57

lipton

Użytkownik

Zarejestrowany: 20.09.2009
Posty: 851

Re: Witam wszystkich

chrisfox napisał:

lipton napisał:

Siedemnastego października trafia się niezła okazja, żeby nareszcie wyjść poza wirtualny dotychczas charakter naszej znajomości - planujemy na ten dzień spacer po Twoich okolicach. Może zajrzysz?

Chętnie!  O ile tylko nie będę pracował albo nie będę miał "innych ważnych spraw", których mi ostatnio niestety nie brakuje...  Przypomnijcie mi tylko o tym :-)

No i dupa, właśnie jedna z takich "ważnych spraw" mi wypadła   Spróbuję jeszcze przełożyć, ale tu w zasadzie nic nie zależy ode mnie niestety...

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora