Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka                                   Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka                            

Apel – pomóżmy rodzinie Temlerów w poszukiwaniu pamiątek#1 15.07.2010 14:59:39

roox

miglanc

Skąd: ורשה
Zarejestrowany: 11.04.2007
Posty: 1496

Latarnia

Jakież było moje zdziwienie gdy przechodząc wczoraj Towarową, zauważyłem na Jaktorowskiej (dla normalnych - fragment Krochmalnej) współczesną elektryczną kopię dziewięciopłomieniowej gazówki wz. 1935. Niestety, jak widać, temat kopii został potraktowany bardzo swobodnie - zupełnie zostały skopane proporcje i oto powstało dzieło całkowicie pozbawione finezji i uroku oryginału. Zresztą oceńcie sami, choć słabo widać szczegóły.
http://kolejkamarecka.pun.pl/_fora/kolejkamarecka/gallery/25_1279198063.jpg
Zdjęcie pożyczone z SCC.

Offline

 

#2 15.07.2010 16:04:54

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11806
WWW

Re: Latarnia

Bardzo ładna. Że trochę nie taka? No, owszem, nie taka - i co z tego, nie będziemy się cofać w rozwoju do trzynastego wieku. Gratulacje dla Projektanta, Zatwierdzającego Projekt i Producenta a także Ekipy Montującej. Kawał dobrej roboty, poczujecie to na koncie.

Dobra Robota. Było kiedyś w tym kraju coś takiego. W Starachowicach, naprzeciw FSC imienia Dzierżyńskiego (a kto to taki? - dzisiejsi licealiści już zapewne nie wiedzą), stały trzy gabloty (zielone, na olejno) ze zdjęciami pracowników. Na każdej był u góry napis. Na pierwszej - LUDZIE. Na środkowej - DOBREJ. Na ostatniej - ROBOTY.


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora