Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#1 24.01.2011 22:08:27

zaruk

Moderator Kombinator

Zarejestrowany: 24.01.2008
Posty: 1293

Warszawa 360 stopni

http://www.warszawa360.pl/

Zajrzyjcie. Rozległy widok i niezła rozdzielczość.


Powoli, drążąc tunel, posuwa się strażnik-kret
Z małą czerwoną latarką przypiętą na czole.

Offline

 

#2 24.01.2011 22:53:24

ines

Użytkownik

7543924
Zarejestrowany: 14.03.2009
Posty: 251

Re: Warszawa 360 stopni

Dzięki, super strona!

Offline

 

#3 25.01.2011 11:03:14

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Re: Warszawa 360 stopni

Znam ją od jakiegoś czasu. Efektowna, owszem - ale nie mogłem się już kiedyś oprzeć wrażeniu, ze miejscami widoczek jest nie do końca taki, jak być powinien. Teraz zostałem zmotywowany, by się dokładniej przyjrzeć i coś niecoś zmierzyć... I owszem, dalsze plany troszkę kłamią, niejednokrotnie bywają poprzesuwane. Niezbyt dokładnie pozgrywano obiekty fotografowane z bliska z tymi dalszymi. Podejrzewam, że - co logiczne i nie mam pretensji - zdjęcia różnych fragmentów wykonywano obiektywami o różnej ogniskowej, stąd zaburzenia perspektywy (np. straszne skróty w dalekich planach) i rozmiarów obiektów. Tak więc, do identyfikacji zdjęć ze współczesnej Warszawy nie jest to idealne narzędzie, co stwierdzam ze smutkiem, bo by mi się nieraz coś takiego bardzo przydało.

Gdyby ktoś postanowił napisać pod spodem, że jestem malkontentem... Napisać można, ale i tak przecież wszyscy od dawna o tym wiedzą.

(na pytanie, czy mógłbym sam wykonać coś lepszego, odpowiadam, że nie )


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora