Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#1 6.07.2011 22:17:20

ogrodnik

Użytkownik

Zarejestrowany: 5.07.2011
Posty: 1

Ogrodnik wita

Witam
Bardo mi miło przystąpić do tak znakomitej Kompanii. Parę słów o sobie - jestem tu bo zaciekawiła mnie dyskusja o starych domach na Ogrodowej. Sam mieszkam w przedwojennej, pięknej kamienicy, którą jak mogę remontuję. Jest to dawny Dom Ludowy PPS d Frakcji Rewolucyjnej i jeśli ktoś z państwa wie coś na ten temat, to będę bardzo wdzięczny. Muszę kiedyś zrobić stronę o moim domu, ale pracy dużo jak zawsze...
Zawodowo i z zamiłowania robię filmy, nawet kilka historycznych. Ostatnio taki jeden http://www.dzieciwehrmachtu.pl
Kończyłem Wydział Historyczny UW, ale jako archeolog, więc zdobywam wiedzę o Warszawie bardziej z przyjemności i domowej tradycji.mam też jakieś plany filmowe na ten temat, ale o tym kiedy indziej.
Pozdrawiam i oczekuję obfitej korespondencji
ogrodnik

Offline

 

#2 7.07.2011 08:10:03

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Re: Ogrodnik wita

Witam serdecznie

Mam nadzieję, że forum okaże się miejscem ciekawym i przyjaznym. Z zainteresowaniem obejrzałem podany link - przyznam, że zawsze interesowały mnie okupacyjne losy ludności dawnego pogranicza, szczególnie Górnego Śląska. Zachęcam do udziału w dyskusjach. Co do historii kamienicy... cóż, trzeba pytać, może ktoś z nas będzie w stanie jakoś pomóc. Mamy tu nawet specjalny dział. Pozdrawiam.


Uwaga techniczna. Przeniosłem powitanie do nowego wątku (mam nadzieję, że tytuł jest do przyjęcia) ze względów formalnych - jakoś tak się utarło, że każdy wita się oddzielnie a wątek do przybywających pomyślany został jako coś w rodzaju krótkiego wprowadzenia w tematykę działu. Od razu napiszę też, że nic się nie stało, nikt się nie pogniewał a administrator służy do sprzątania


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora