Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#1 4.04.2012 00:13:03

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11926
WWW

4 kwietnia

Tego dnia prawie nic się nie wydarzyło.

1794 – Bitwa pod Racławicami.
1929 – Zmarł Karl Friedrich Benz. Firmy od OC powinny mu postawić bardzo duży pomnik.


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#2 4.04.2012 23:09:43

 Mundeczek

Użytkownik

Skąd: Dzielna - Wolski Muranów
Zarejestrowany: 7.02.2011
Posty: 57
WWW

Re: 4 kwietnia

Oj, wydarzyło.
W dniu dzisiejszym dowiedziałem się, że według wiedzy posła SLD Dariusza Jońskiego, Powstanie Warszawskie rozpoczęło w 1988 roku.
A rok później - w 1989 wprowadzono w Polsce stan wojenny.

... wszystko mnie opadło... Chyba czas sobie dołek kopać...



http://www.tvn24.pl/0,1740404,0,1,powst … omosc.html

Ostatnio edytowany przez Mundeczek (4.04.2012 23:13:39)

Offline

 

#3 4.04.2012 23:51:30

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11926
WWW

Re: 4 kwietnia

Tak gwoli ścisłości, mnie też się wydarzyło - również dziś.

Cała historia zaczęła się 26 lat temu, gdy w Ogrodzie Saskim napotkałem dwóch apostołów. W krótkich apostolskich słowach przedstawili mi oni wizję nadchodzącej ogólnoświatowej katastrofy ale też wskazali możliwości ratunku, który miał nadejść z kosmosu. Fajni to byli goście i nawet mi oznajmili, że już jestem zbawiony (a owszem, ucieszyłem się), jednak na odchodnym sprawiłem im drobny zawód, nie dotując tak potrzebnej działalności zbawiennej. Mimo wszystko, firma jednak przetrwała, gdyż dziś znalazłem w skrzynce ulotkę (no, to może zbyt wielkie słowo przy formacie 50x90 mm) kierującą mnie po ratunek na stronę http://anioly-nieba.pl . Można tam zajrzeć, gdyż obrazki mają niezwykle fajne a i teksty tłumaczone na polski w sposób dość oryginalny. Oglądania materiałów filmowych nie polecam - widoczny tam Czech ględzi straszliwie po czesku, czyniąc to jeszcze wolniej, niż ja ględzę po polsku. Smutek taki z tego bije, że faktycznie człowiek zaczyna się rozglądać za jakimś ratunkiem, choćby nawet z kosmosu.


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora