Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#1 2.09.2012 02:58:44

korsarz

Użytkownik

Zarejestrowany: 19.08.2012
Posty: 5

Bry!

Trafiłem na to forum przez gugla. Jestem pod wrażeniem. Niesamowite są Wasze zasoby, umiejętności, wiadomości. A klimat tu panujący spowodował, że pomimo Waszej fachowości doszedłem do wniosku, że mnie nie pogryzieta (no może nie od razu), jak się zapiszę. Na pewno dużo mam do skorzystania i do przekopania z Waszych zbiorów, a może i od siebie coś uda się dorzucić...

Co do mnie to piszę z baaardzo daleka, ale co i rusz wracam, wirtualnie, do getta i do Warszawy. Chodziłem po niej w czasie wakacji z moim dziadkiem stryjecznym, powstańcem i było to podobne do tego jak Wy po niej chodzicie. Dziadka już nie ma od paru lat, ja od ponad 20 poza Polską, ale jak mi się zdarzy chwila na W-wę niewirtualną to też chodzę i utyskuję i oburzam się, bo za każdym razem ktoś zamienił kamienie, które były świadkami tamtych dni na coś zupełnie niestosownego, nawet jeśli koniecznego. A wirtualnie - to co i rusz chodzę...

To tyle na dzień dobry. Dzięki za to miejsce w sieci. Jesteście niesamowici!

Offline

 

#2 2.09.2012 07:22:21

Daros

Moderator

Zarejestrowany: 13.05.2008
Posty: 1854

Re: Bry!

Pozdrawiamy i zapraszamy! Może uda się trafić na spacer podczas wizyty w Warszawie

Offline

 

#3 2.09.2012 20:09:08

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Re: Bry!

Witam, pozdrawiam... Wielką radością jest dla mnie zawsze pokazywanie świata takiego, jakim go widzę. A już historia mojego miasta... Zapraszamy serdecznie do czytania, dzielenia się wiedzą i poszukiwań. Po to istniejemy.


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#4 3.09.2012 00:47:32

korsarz

Użytkownik

Zarejestrowany: 19.08.2012
Posty: 5

Re: Bry!

Dzięki za miłe powitanie, a jeżeli zdarzy się okazja, żeby trafić na którychś z Waszych spacerów to dopiero będzie frajda!

Offline

 

#5 3.09.2012 15:55:29

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Re: Bry!

Czekamy


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#6 7.09.2012 16:44:25

Yorik

Moderator

Skąd: z Nienacka
Zarejestrowany: 11.03.2007
Posty: 2530

Re: Bry!

Serwus


ZDARZA SIĘ

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora