Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#21 17.04.2014 22:05:34

VCS-3

Użytkownik

Zarejestrowany: 23.09.2010
Posty: 1865

Re: Leżę...

O ile lokalizacja po porównaniu paru drobnych  szczegółów szybko przestała wzbudzać u mnie wątpliwości, to sądziłem, że na wiarygodne wyjaśnienie kwestii wagonu #17 trzeba będzie jeszcze poczekać. A tu proszę - zagadka rozwiązana!

lipton napisał:

Zatem raz jeszcze gratuluję ustalenia miejscówki.

W tym kontekście chciałbym wspomnieć, że lokalizacja była typowana znacznie wcześniej:)
http://www.kolejkamarecka.pun.pl/viewto … 047#p30047

Offline

 

#22 18.04.2014 20:15:58

lipton

Użytkownik

Zarejestrowany: 20.09.2009
Posty: 854

Re: Leżę...

VCS-3 napisał:

O ile lokalizacja po porównaniu paru drobnych  szczegółów szybko przestała wzbudzać u mnie wątpliwości, to sądziłem, że na wiarygodne wyjaśnienie kwestii wagonu #17 trzeba będzie jeszcze poczekać. A tu proszę - zagadka rozwiązana!

Jak każdy coś od siebie dorzuca, to zazwyczaj w miarę szybko udaje się wyjaśniać nurtujące kwestie   Tu ładnie się wszystko uzupełniło.
Szkoda tylko, że nadal znanych jest tylko 50% numerów taborowych wagonów z tej miejscówki...

VCS-3 napisał:

lipton napisał:

Zatem raz jeszcze gratuluję ustalenia miejscówki.

W tym kontekście chciałbym wspomnieć, że lokalizacja była typowana znacznie wcześniej:)
http://www.kolejkamarecka.pun.pl/viewto … 047#p30047

Wiem   Niemniej wcześniej były to tylko przypuszczenia, a i grono lokalizacji było "szerokie". Natomiast po Twoim poście nie miałem już żadnych wątpliwości.

Trzeba będzie zatem jakąś nową fotkę wrzucić ;-)

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora