Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#41 23.09.2010 09:59:11

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Re: Kolej marecka na Warszawikii

Jeszcze dwa słowa, zapomniałem dodać.

mikiapole3 napisał:

chyba, że ktoś chciałby się popisać i stworzyć dla nas i wszystkich coś większego

Cóż, ja już się kiedyś popisałem i coś nieco większego gdzieś tam w sieci wisi Oczywiście, gdyby ktoś miał ochotę, chętnie poczytam, naprawdę - wciąż wiemy niewiele.

Do zestawu linków zewnętrznych (uczciwie mówiąc, dwa z tych, które tam się znalazły - a całkiem stanowczo jeden z nich - ja bym raczej usunął) mogę podrzucić jeszcze coś takiego: http://zacisze.info/viewmore.php?nid=71 Drobną wadą jest autorstwo owego artykułu, ale trochę treści on zawiera.


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#42 14.08.2015 11:23:09

salerno

Zbanowany

Zarejestrowany: 14.08.2015
Posty: 1

Re: Kolej marecka na Warszawikii

No wiesz jak znasz autora, i sądzisz o nim co sądzisz. To możesz domyślić się gdzie i w którą stronę może naciagnąć trochę rzeczywistość.
qms

Offline

 

#43 14.08.2015 15:36:14

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Re: Kolej marecka na Warszawikii

No proszę, i jeszcze tuż przed urlopem mi się spamer musiał trafić... i to nieudolny (spójrzcie na link w stopce - to nie ja, to głupi forumowy automat tak go przerobił). Nie wolno, szanowny Nowy Użytkowniku, tak działać, mamy tu: http://www.kolejkamarecka.pun.pl/misc.php?action=rules punkt 2.1.8 Nie wolno, niniejszym Cię banuję na wszelkie możliwe sposoby. Szukaj sobie możliwości poprawy pozycjonowania gdzie indziej.


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora