Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#21 24.10.2015 09:18:27

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Re: Zapraszamy na Targówek

Jutro cmentarz, ale to nie koniec. Jeszcze jeden z tegorocznych spacerów zamierzamy jesienią powtórzyć (bo jakoś tak nam się fajnie po Targówku i okolicach chodzi ), nie bardzo tylko mamy pewność, który. Zamieściliśmy na fb (okropność, ale tam przynajmniej niektórzy zaglądają) skromną sondę, do końca października liczymy głosy: https://www.facebook.com/events/1511499295835685/


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#22 12.11.2015 19:59:53

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Re: Zapraszamy na Targówek

Dokonało się (sonda, nie co insze ) i już wiadomo, społeczeństwo chce na żydowski. Nasz klient, nasz (klient) Niech więc ma, czego oczekuje. Z ogromną radością zapraszamy znów na cmentarz żydowski: https://www.facebook.com/events/1706275879607306/ - 29 listopada, 11.00, przystanek Kołowa 01. Kto się nie wybierze, ten się nie napatrzy i nie nasłucha. Inna rzecz, że święty spokój i uważna obserwacja Telewizora to sprawy fundamentalne, z którymi rywalizować nie jesteśmy w stanie, ani trochę


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#23 13.11.2015 16:13:33

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Re: Zapraszamy na Targówek

Tak przy okazji. Wspominam powyżej, że nie daję rady Telewizorowi. Zapomniałem, jest o wiele gorzej. Trochę sobie przy okazji naszych szkolnych projektów spaceruję z dzieciakami przez Park Praski, gdzie regularnie przegrywam w konkurencji z wiewiórkami. Takie małe i nieinteligentne stworzonko robi z moimi słuchaczami, co zechce a ja się mogę temu jedynie z zawiścią przyglądać


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#24 26.11.2015 15:04:00

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Re: Zapraszamy na Targówek

Nieśmiało przypomnę, w tym roku to już ostatnia okazja (z nami), by zajrzeć na stary-nowy cmentarz na Targówku. Jeśli ktoś nie był, bez fałszywej skromności śmiało mogę polecić. Nie free tour - wyraźnie zostało to napisane - https://www.facebook.com/events/1706275879607306/


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora