Ogłoszenie

Noc Muzeów? - zapraszamy 20 maja na wieczorny spacer po Targówku Fabrycznym. Szczegóły na forum, facebooku i stronach Miasta Stoł. Warszawa                                   Noc Muzeów? - zapraszamy 20 maja na wieczorny spacer po Targówku Fabrycznym. Szczegóły na forum, facebooku i stronach Miasta Stoł. Warszawa                            

Apel – pomóżmy rodzinie Temlerów w poszukiwaniu pamiątek

#301 6.09.2017 10:13:12

roox

miglanc

Re: Spis transformatorów kioskowych

El_Jot napisał:

http://www.kolejkamarecka.pun.pl/_fora/ … 644639.jpg
Tę pewnie też znasz, ale w spisie chyba nie ma, więc wrzucam gwoli przypomnienia.
(Gdybyś jednak kiedyś uzupełniał)

Znam, nawet jest w spisie - Kopernika między Foksal a Szczyglą

Oczywiście, uzupełnię spis, ale nie dlatego, że ktoś bardzo mi każe i tego się ciągle domaga, mimo, że temat aż tak bardzo go nie intresuje

#302 7.09.2017 20:31:30

El_Jot

Użytkownik

E tam, Panowie, nie warto się sprzeczać i psuć sobie przyjemność wspólnej pasji.
Liptonowi pewnie chodzi tylko o to, że fajniej jest szukać tych transformatorów jeśli wiadomo, że ci na tym zależy.
Poczół się nie doceniony i tyle.

#303 8.09.2017 20:28:40

lipton

Użytkownik

Doceniany to ja jestem gdzie indziej, tutaj to tylko hobby. I doceniany być nie muszę - naprawdę. Niemniej skoro tworzymy spis, to warto go jednak aktualizować. Choć przymusu oczywiście nie ma   Dalej już nie piszę, bo późno już i trza iść spać

Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dziesięciu lat :)                                

adres IP

Stopka forum

RSS